vriend worden

organisatie

 
 
VRIENDEN
 
Organisatie:
 

staand van links naar rechts: Alec Went, Karel van Dreumel, Jeffrey Beijnon, Hans Verbruggen, Gerard Luttik, Ton van Mastrigt, Dick van Lingen. Zittend naast Jan van Bronbeek Geertje Besselink en Ronald Harmsma.
   
*Bestuur:
 
Voorzitter (vanaf nov 2019)
Ronald Harmsma, BGen bd KMar
MAIL: voorzitter@vriendenvanbronbeek.nl
   
Vice voorzitter (vanaf sept 2019)
Ton van Mastrigt, LKol KLu bd
MAIL: vicevoorzitter@vriendenvanbronbeek.nl
   
Secretaris (vanaf febr 2020)
mr Dick van Lingen, reserve LKol KMar.
MAIL:secretaris@vriendenvanbronbeek.nl
         info@vriendenvanbronbeek.nl
   
Penningmeester (vanaf febr 2020)
mr Jeffrey Beijnon RB REP
MAIL: penningmeester@vriendenvanbronbeek.nl
   
Website & facebook (vanaf april 2015)
Geertje Besselink-Boermann
MAIL: website@vriendenvanbronbeek.nl
   
Bestuurslid, Tehuiscie (vanaf 2018)
Gerard Luttik, kapitein
MAIL: GH.Luttik@mindef.nl
   
Co÷rdinator Vriendendag (vanaf jan 2016)
Hans Verbrugge,
MAIL:co÷rdinator@vriendenvanbronbeek.nl
   
 
Algemeen bestuurslid (vanaf nov 2019)
drs Alec Went
MAIL:Alec@vriendenvanbronbeek.nl

 

   
   
   
   
*Vriendenadministratie:
 
Roy Swens, LKol Klu bd 

administratie@vriendenvanbronbeek.nl                    svvb1983@gmail.com

   
*Redactie Bronbeek Bulletin:
 
dr Vilan van de Loo - eindredacteur redactie@vriendenvanbronbeek.nl
 
John Klein Nagelvoort - redactie
Geertje Besselink-Boermann - redactie
   
*Adviseur :  
Karel van Dreumel, adviseur, kolonel, Commandant Koninklijk Tehuis voor Oud-Militairen en Museum Bronbeek,
   
 
 
 
 

foto David Drexhage (nov 2019)

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Stichting Vrienden van Bronbeek
Koninklijk Tehuis voor Oud-militairen en Museum KTOMM Bronbeek 
     
SVVB
 
 
SVVB